Carrier Jobs

Job Information

Carrier HR Business Partner in Beroun, Czech Republic

Country:

Czechia

Location:

Lidická 323, 263 01 Beroun, Czech Republic

Role: HR Business Partner

Location: Beroun

Contract type: full time

O n ás:

Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou ve svém oboru? Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu? Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů pro kamiony. Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně hledáme možná právě Vás.

Hlavní odpovědnosti a náplň práce:

• Vystupování jako konzultant pro manažery a kolegy dané obchodní jednotky, optimalizace organizaci a efektivity společnosti a podpora přijetí a zavádění hodnot společnosti Carrier, HR procesů a nástrojů

• Zaměření se na zaměstnanecké vztahy, řízení výkonnosti, zapojení zaměstnanců, rozvoj a udržení talentů, včetně znalosti odměňování a benefitů

• Podpora liniových manažerů při rozvoji firemní kultury založené na zásadách Carrier Way

• Odpovědnost za dodržování právních, sociálních a etických aspektů v rámci HR procesů úzkou spoluprací s různými zúčastněnými stranami HR komunity (GPS, COE).

• Odpovědnost za HR procesy, systémy, související dokumentaci, aplikace a databáze

• Řízení pracovněprávních vztahů pro právnickou osobu, včetně závodu v Berouně a pražského Centra sdílených služeb, zejména každoroční vyjednávání s odbory o mzdách a pracovní době

• Odpovědnost za životní cyklus zaměstnance se zaměřením na nábor, on-board/ off-board procesy

• Spolupráce na obchodně kritických projektech, které souvisejí s lidskými zdroji

• Plnění dalších úkolů požadovaných od nadřízeného, případně zahrnující účast na HR projektech/iniciativách na evropské úrovni s kolegy

• Podpora úsilí závodu v oblasti EHS, plnění EHS politiky a dále příslušných zákonů, nařízení, postupů a odpovídajících požadavků společnosti Carrier

• Podpora komunikace o EHS politice a EHS pravidel v rámci svého oddělení a zajišťování jejich dodržování

• Vyhledávání rizik na pracovišti

• Účást na vyšetřováních incidentů na pracovišti, stanovení příčin incidentů, návrh nápravných opatření a podpora jejich realizaci ve stanovených termínech

• K hmotnému i nehmotnému majetku se chová tak, aby tím neměla společnost finanční I nefinanční újmu

Nabízíme:

• pracovní doba přes den

• konkurenční mzdové ohodnocení a atraktivní benefity

• kreativní práci

• účast v mezinárodních projektových týmech

• inovativní mezinárodní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům

• pravidelná odborná školení a rozvoj

Požadované znalosti a dovednosti:

• VŠ vzdělání (preferován obor ekonomie, právo nebo humanitní směr)

• Praxe v oblasti HR min. 10 let včetně operativních zkušeností na pozici HRBP ve výrobním závodě

• Plynulá čeština, velmi dobrá angličtina, denní komunikace

• Analytické myšlení a velmi dobré komunikační dovednosti.

• Velmi dobrá znalost Excelu, zkušenost se SAPem a Workday je výhodou.

• Odborná znalost české legislativní úpravy, týkající se zaměstnaneckého poměru, zaměstnavatele a dalších souvisejících aspektů

• Zkušenost v oblasti lidských zdrojů v mezinárodním rychle měnícím se prostředí ze strany zákazníků

• Schopnosti stanovení priorit, dosahovat stanovených termínů, vytěžení maximálního užitku z omezených zdrojů

• Schopnost činit rozhodnutí, řešení komplexních úkolů – proaktivně získávat správná data z vhodných zdrojů, provádění analýzy příčin

• Samostatnost, otevřenost, flexibilita a ochota učit se

• Schopnost udržovat pozitivní vztahy, poptávat a získávat spolupráci ostatních zaměstnanců ve společnosti

• Schopnost spolupracovat otevřeně a přímo s ostatními napříč společností

• Zodpovědná, vnímavá a praktická osobnost, poradce a kouč pro manažery a zaměstnance

Vážíme si toho, že jste si udělali čas na prostudování naší pracovní nabídky a pokud nesplňujete všechny požadavky, neváhejte se prosím přihlásit. Stále můžete být zváženi, popřípadě Vám naš recruitment tým dokáže navrhnout jinou pracovní příležitost. Budeme se těšit na Vaši přihlášku!

Carrier is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Job Applicant's Privacy Notice:

Click on this link (https://www.corporate.carrier.com/legal/privacy-notice-job-applicant/) to read the Job Applicant's Privacy Notice

DirectEmployers